Hakkımızda

1982 yılında üretime başlayarak çıktığımız bu lezzet yolculuğunda Türk halkının ve yurt dışı müşterilerinin damak zevkine hitap etmesini iyi bilen Yaşar Erciyes zaman içerisinde gıda sektörünün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

Kayseri Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesinde kurulu son teknoloji modern üretim tesisinde faaliyetlerine devam eden firmamız gofret, helva, çikolatalı fındık kreması üretmektedir.

 

Gıda bileşenlerini oluşturan hammadde seçiminde birinci sınıf ürün kullandığımızdan ucuza çok mal satıp büyük cirolar hedeflemiyoruz. Kendi evimizde yediğimizi, dostlarımıza ikram ettiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Güvenin, çünkü Yaşar Erciyes yapıyor.

  • Gofret
  • Tahin
  • Helva
  • Çikolata

Misyonumuz

Kurucumuz Yaşar Erciyes’in hijyen ve insan sağlığı konusundaki titizliği bizim toplam kalite yönetim sistemiyle sürekli iyileştirme ve piyasanın en iyisini üretmeye sevk etmiştir. Donanımlı ve yaptığı işe saygı duyan nitelikli personellerden oluşan üretim ve pazarlama ekibimizle gıda güvenliği yönetim sistemlerine uygun yüksek kaliteli ürünleri kendi satış ağımızda pazarlayıp gıda sektöründe pazar payımızı her geçen gün büyütmektir.

Vizyonumuz

Müşteri yorumlarına önem vererek daha iyisini üreten, akıllarda ve damaklarda iz bırakan ürünlerle, sürekli kendini yenileyen firmamızın uluslararası düzeyde tanınan, global piyasada da adından söz ettiren, diğer ülkelerde de fabrika kuracak kadar gıda sektöründe lider bir kuruluş olmasıdır.

KALİTE POLİTİKASI

Çalışan yetkinliğini artıracak eğitimlere önem veren firmamız donanımlı, kendi alanında eğitimli, takım ruhuna uygun personel çalıştırmayı prensip edinmiştir. Üretiminde ve ticaretinde önce insan diyen Yaşar Erciyes Gofret, tedarikçi ağında da kalite standartlarını özümsemiş firmalarla çalışmaktadır. Aynı kalite yönetimini, gıda güvenliğini ve hijyen anlayışını yurtiçi ve yurtdışı bayilerinden bekleyen firmamız, standartlarımızı sağlayabilecek firmalara ürün vermektedir. Üretim yaparken de çevreye ve doğaya saygı duyarak tüm yasal şartları yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak ve kendisinin ve ailesinin de yiyebildiği ürün gamımıza uygun yenilikçi ürünlerle firmamızı bir dünya markası haline getireceğimize söz veriyoruz.